Vysvětlení pojmu dezintegrovaná Chlorella Sp.

Česká řasa Chlorella SP je řasa s výjimečnými účinky. Nenápadná zelená mikroskopická řasa o velikosti červené krvinky v sobě ukrývá obrovský potenciál růstu a životodárné energie. Unikátní složení české Chlorelly SP pomáhá našemu organismu výrazným způsobem zlepšit a dále udržet výborný zdravotní stav.

Až 90% využitelnost díky unikátnímu procesu zpracování – dezintegrací

Nejvýznamnější vlastností české Chlorelly SP je její téměř 90% využitelnost. Využitelnosti bylo dosaženo unikátním procesem zpracování - dezintegrací buněk řasy. Buňku řasy si můžeme představit jako lískový oříšek, který všechny své výživné látky ukrývá uvnitř obtížně propustné skořápky. Náš organismus není přizpůsoben k tomu, aby trávicími enzymy narušil nepropustnou skořápku a využil cenné látky buněčného obsahu. Výzkumem se podařilo najít způsob, jak buněčný obal narušit (DEZINTEGROVAT) a tím dosáhnout dokonalého využití všech živin. Dezintegrovaná česká Chlorella SP je pravou pokladnicí látek, které pozitivně ovlivňují náš organismus!

Dezintegrace neznamená rozemletí. Přečtěte si, co se musí provést s chlorellou, aby mohla být označována jako dezintegrovaná.
 

Chcete spolupracovat s Queen Euniké?

Zapojte se do partnerského programu společnosti QUEEN EUNIKÉ

ON-LINE přihláška

ZÁKAZNICKÁ INFOLINKA
tel: 603 453 412

Proč se stát členem EUNIKÉ PARTNER

  • s každým nákupem sbíráte body, díky kterým se vám postupně zvýhodňují ceny oproti běžnému prodeji
  • za doporučení máte možnost získat kredit, za který nakoupíte zboží pro vlastní potřebu
  • můžete budovat  svou obchodní síť a získat provize z prodeje či doporučení (pro OSČV a firmy)